Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Bilgi Sistemleri Fakültesi

Yüreğinizi artık sıkmanıza gerek yok. Kiev Taras Shevchenko üniversitesi bilgi sistemleri fakültesinde hayallerine ulaşabileceksin.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Bilgi Sistemleri Fakültesi

Bilgi sistemleri eğitimi, günümüzde gençlerimizin ilgi gösterdikleri eğitim dallarından biridir. Geçerli meslek dallarından biridir demek yanlış olmaz. Bilgi sistemleri eğitimi, ancak, seçkin üniversitelerde alınırsa anlamlı olur. Size tanıtacağımız üniversite ve bilgi sistemleri fakültesi oturmuş yapısı, seçkin akademik kadrosu ile göz doldurmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman en iyi üniversiteleri ve en doğru yurtdışı eğitim olanaklarını sizlere sunduk. Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Bilgi sistemleri bölümü işbirliğimiz ile yine sizlerleyiz.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Bilgi Sistemleri Bölümü:

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi, Ukrayna’nın başkenti ve en büyük kenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Oldukça köklü, asırlık bir üniversitedir. Eğitim kalitesi ile kendini kanıtlamış, seçkin, elit bir akademik kadroya sahip, binlerce mezun yetiştirmiş bir üniversitedir. Birçok fakülte ve bölüm ile eğitim vermektedir. Bunların başında ise bilgi sistemleri gelmektedir. Bu bölümün seçkin bir eğitim vermesi için okulun altyapısı her anlamda yeterlidir. Bilgisayar donanımları, internet sistemi, derslikler ve amfiler, seçkin akademik kadro öğrenciler hem teorik, hem de pratik anlamda eğitim almalarını sağlamaktadır.

Bilgi sistemleri ve diğer bölümlere gençlerimiz tamamen sınavsız olarak kabul edilmektedir. Bu durumun ne kadar önemli bir şans olduğunu, şubelerimize gelip üniversitenin özelliklerini kavrayınca daha iyi anlayacaksınız. Bir sene Rusça dil eğitimi hazırlık sınıfında aldıktan sonra, dört sene lisans eğitimi alacaksınız. Öğrencilerimiz lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, hem bilgi sistemleri üzerine, hem de farklı dallar ile ilgili olarak yüksek lisans ve son zamanlarda gerçekten iş bulurken çok önemli olan doktora eğitimlerini de alabilirler. Malum, günümüzde büyük firmalar doktora eğitimli gençleri tercih etmektedir, şubelerimizde okulun sunduğu doktora programları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bilgi sistemleri bölümünde gençlerimiz lisans tamamlama eğitimi de alabilirler. Bu son derece avantajlı bir imtiyazdır Türk öğrenciler için. Örneğin, ülkemizde meslek lisesi eğitimi aldıysanız, ya da ön lisans yani iki senelik bir üniversiteden mezunsanız, bu durumda Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’nde, hem bilgi sistemleri bölümünde, hem de diğer bölümlerde kalan senelerini bitirip, seçkin bir üniversitenin lisans mezunu olabilirsiniz.

Gelelim üniversitenin kampus yapısına. Kampus gençlerin eğitim almalarını fazlasıyla sağlamakla birlikte, ayrıca, sosyal, sanatsal ve kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerine de olanak sağlamaktadır. Bu demektir ki, hem eğitiminizi alacaksınız, hem de kendinizi geliştirecek, yaşama bakışınızı çok daha geniş hale getireceksiniz. Spor yapmak ve doğayla içiçe olmak için üniversitenin geniş olanakları var. Aynı zamanda, çeşitli öğrenci kulüplerinde ilgi duyduğunuzu seçebilir, sosyal anlamda birçok yararlı aktivite yapabilirsiniz. Şubelerimiz, internet sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden sizleri bekliyoruz. Bizimle iletişime geçerek güncel bilgileri zaman geçirmeden elde edin ve kontenjanlar dolmadan kaydınızı yaptırın. Gerçekten önemli bir üniversitede eğitim alacağınızı unutmayın. Geçerli bir meslek ve parlak bir gelecek içindir bu fırsat.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #bilgisistemleri

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!