Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Girişimcilik Fakültesi

Gençlerin geleceklerini şekillendirmede etkili olan kaliteli bir eğitim veriyor.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Girişimcilik Fakültesi

Geleceğin ekonomisine yön verecek adayları yetiştiren bu bölüm ufkunuzu açacaktır. Girişimcilik bölümü mezunu iseniz siz dünyanın sayılı iş adamları arasında yer alacak bilgi ve donanım ile mezun olmuşsunuz demektir. Kendi başarı hikayenizi yaratmak ve uluslararası başarılara imza atmak için en doğru seçim girişimcilik eğitimidir. Öğrencilerimiz Ukrayna’nın köklü üniversitelerinden biri olan Kiev Taras Shevchenko üniversitesinde eğitim alacak YGS-LYS şartı olmadan üniversite öğrencileri arasında ki yerinizi alacaksınız.

Ukrayna, yıllardır Türkiye’den öğrencileri ağırlamakta ve onların eğitimlerine önemli katkı sağlamaktadır. Eğitim dili Rusçadır. Bu üniversitemizde Rusçayı ana diliniz gibi konuşur hale gelebilecek; uluslararası girişimcilik projelerine imza atabileceksiniz. Başarıya giden yolun en yakın takipçisi olan bu bölüm öğrencileri Türkiye’ye döndüklerinde taşıdıkları liderlik vasıflarını, öğrendikleri tüm bilgileri tecrübeleri ile birleştirerek ülkemizi de en iyi şekilde temsil edecek noktaya geleceklerdir.

Yurtdışında eğitim alan gençler için Geleceğin Girişimcileri olma imkanı

Slav dillerinin konuşulduğu tüm ülkelere ticaret yapabilecek olan öğrenciler bu üniversitemizde girişimcilik eğitiminden sonra önemli bir gelire sahip olabileceklerdir. Lise diploması ile kayıt yaptırabileceğiniz üniversitemiz herhangi bir giriş koşulu aramamaktadır. Öğrenciler bir yıl hazırlık eğitimi alacak ve hazırlıktan sonra dört yıl daha eğitim alarak üniversiteyi bitirebilmektedirler.

Hem aldıkları eğitimin içeriği hem de ana dil seviyesinde Rusça bilgileri ile öğrenciler başvurdukları her işte öncelikli olarak tercih edileceklerdir. Girişimcilik eğitimi iş yaşamının liderlerini yetiştiren bir alandır. Ukrayna’da öğrenciler bilgi ve becerilerini arttıracak şekilde uygulamalı eğitim almaktadırlar. Ukrayna Kiev Taras Shevchenko üniversitesi YÖK tarafından da tanınmaktadır. Öğrenciler mezun olduktan sonra Türkiye’de çalışabilmektedirler. Ayrıca üniversite uluslararası akreditasyona sahiptir ve Eurpass mavi diploma vermektedir. Dileyen öğrenciler eğitim aldıkları süreçte Avrupa’nın diğer üniversitelerine yatay geçiş yapabilmekte ve derslerini saydırabilmektedirler.

Girişimcilik eğitimi almaya Avrupa’da devam edebilmektedirler. Yatay geçişlerini yapabilmektedirler. Stajlarını Avrupa ülkelerinde yapmayı tercih eden öğrenciler de bulunmaktadır. Üniversite erasmus kapsamında birçok kaliteli Avrupa üniversitesi ile ortak projeler de yürütmektedir. Üniversite eğitimleri yıllık harçlar açısından da tüm ülkelere göre son derece uygundur. Ayrıca ülkede yaşam koşulları da diğer ülkelere ve hatta Türkiye’ye göre daha ucuzdur. Öğrenciler zorluk çekmeden eğitim alabilmektedirler. Ukrayna oturum alabilme kolaylığı açısından da en çok tercih edilen ülkelerin başında yer almaktadır.

Sosyal imkânları, kültürü, sanata olan düşkünlüğü, liman şehirleri ile öğrencilerimizi cezbeden bir ülkedir. Girişimcilik öğrencileri burada huzurlu bir eğitim hayatı geçirmektedirler. Kampüs olanakları ile de gözde olan üniversitemiz sizi hayallerinize yaklaştıracak bir eğitim sunmaktadır. Burada öğrenci olduğunuzu hissetmenizi sağlayacak olanaklar ile sizleri iş hayatına hazırlamaktadır. Pasaportsuz bile giriş çıkış yapılabilen Ukrayna’da aile üyelerinizin, arkadaşlarınızın sizin yanınıza gelmesi ve kalması da çok kolay. Onları ağırlayabilir, birlikte harika zaman geçirebilir ve birbirinden güzel anılar biriktirebilirsiniz. Alın lise diplomanızı Eurostar Yurt dışı eğitime gelin. Ukrayna öğrencileri arasında ki yerinizi hemen ayırın.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #girişimcilik

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!