Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi İstatistik Fakültesi

Zamanınız sizin için değerliyse Öss Ygs sınavına girmek ve yeterli puanı almak için zaman kaybetmeyin.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi İstatistik Fakültesi

Kiev Ukrayna’nın başkentidir ve bu güzel, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehri olan kent, Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Bu üniversite yaklaşık olarak 200 yıldır yani iki asırdır eğitim hayatına devam etmektedir. Ülkenin yönetiminde de söz sahibi olan birçok önemli bilim adamı bu okulun eğitiminden geçmiştir. Günümüzde Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi, Avrupa üniversiteler birliği üyesi olarak, bir Avrupa Birliği üniversitedir. Mezunlarına mavi diploma vermektedir. Mezun gençler, Europass diplomaları ile sadece Ukrayna’da değil, Avrupa ülkelerinde de çalışabilmektedirler. Bu da tahmin edeceğiniz gibi gerçekten önemli bir avantajdır. Bu fırsatı yakalamak isteyen geçlerimize önemli haberlerimiz var.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi İstatistik Bölümü

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi istatistik bölümü ve diğer bölümleri ile eğitim hayatına son derece başarılı şekilde devam etmektedir. Size haberimiz ise, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, üniversite ile yaptığımız işbirliği sayesinde, Türk öğrencilerin tamamen sınavsız olarak kabul edilmesidir. Hiçbir sınav şartı ya da taban puan uygulaması olmadan bu seçkin ve tarihi üniversitede eğitim alabilirsiniz. Hem istatistik, hem de diğer bölümler için bu durum geçerlidir. Malum, istatistik son derece geçerli bir eğitim dalıdır ve üniversitenin istatistik fakültesi başarılı bir eğitim sunmaktadır.

Hiçbir sınav şartı ve taban puanı, not ortalaması şartı olmadan üniversitede eğitim almak gerçekten büyük bir şans. Hemen şubelerimize gelerek bu mükemmel şansı kaçırmayın ve bilgi alın. İstatistik fakültesinde ülkenin tanınan akademisyenlerinden ders alma şansını yakalayacaksınız. Az kişilik sınıflarda, donanımlı çalışma alanlarında, bilgisayar ve interneti yaygın şekilde kullanarak eğitim almaktadır. Hem teorik, hem de pratik alanda mesleki eğitimlerini aldıklarından, mezun olduklarında donanımlı olarak bu seçkin kurumdan ayrılmaktadırlar. İstatistik eğitimi ile alacağınız diplomanız, ülkemizde de tanınacaktır.

İstatistik fakültesinde eğitim alırken, hem Türk, hem de birçok ülkeden gençlerle bir arada eğitim alacaksınız. Bu da ufuklarınızın gelişmesini sağlayacak. Zorlanmadan, sizinle birebir ilgilenecek eğitmenlerle, kaynak kitaplar ve bilgisayar kullanarak mesleki eğitiminizi başarılı şekilde yapacaksınız. Türk öğrenciler ve yurtdışından okulda eğitim almak için bulunan öğrenciler, bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi almaktadırlar. Üniversite ve istatistik fakültesinin eğitim dili Rusça’dır. Hazırlık fakültesinde de Rusça dilin öğretilmektedir. Bundan sonra eğitim alacağınız İstatistik fakültesi ise dört yıldır.

İstatistik fakültesi eğitiminizden sonra, devam etmek isterseniz, okulda Türk öğrenciler, yüksek lisans yani master eğitimi alabilirler. Doktora için de Türk öğrencilere özel programlar uygulanmaktadır. Bunları değerlendirerek, hem istatistik bölümünde, hem de diğer bölümlerde doktora eğitimine devam edebilirsiniz. Hayatınıza kaliteli şekilde yön vermek için ideal olan bu eğitim seçeneğinden yararlanmak için hemen şubelerimize geliniz. Her konuda size yardımcı olacak, üniversitesinin kayıt imkanları ve başvurularında size yardımcı olacağız. Geleceğe güvenle bakmak için iyi bir meslek eğitiminden geçmelisiniz.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #istatistik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!