Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Fakültesi

Artık sınavlara çalışmak ve üniversiteye yerleşme konusunda haliniz kalmadıysa üzülmenize gerek yok.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Fakültesi

Muhasebe iş hayatının her köşesinde karşımıza çıkan bölümdür. Muhasebe departmanı olmayan bir sektör düşünülemez. Bu bölüm mezunları işsizlik sorunu yaşamazlar. Her sektörde istisnasız iş bulma şansına sahiptirler. Bir de klasik muhasebe ve denetim eğitimini almanın dışına çıktılarsa vazgeçilmezler arasında en ön saflarda yer alacaklardır. Ülkemizde genel olarak muhasebe eğitimleri Ön lisans programı dahilinde verilmektedir. Öğrenciler 2 yılda okulu bitirmekte ve iş hayatına öyle başlamaktadır. Ya da DGS sınavına girerek işletme, iktisat gibi bölümlere lisans tamamlama yapabilmektedirler. Öğrenciler için bu süreçler oldukça zorlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Ancak Ön lisans eğitimini tamamlamadan ülkemizde serbest muhasebeci mali müşavir olabilme durumları olmaz. Mezunlar isterlerse bağlı oldukları büroda görev yapabilir; isterlerse kendileri mezun olduklarında sınava girerek serbest muhasebeci ve mali müşavir olabilirler. Oldukça kaliteli bir bölümdür. İyi bir muhasebe ve denetim uzmanının geliri de oldukça yüksektir.

Muhasebe ve denetim bölümü Ukrayna’da yer almaktadır. Öğrenciler Kiev Taras Shevchenko üniversitesinde eğitim almakta ve lisans bölümünden mezun olarak iş hayatında rakiplerinin önüne geçmektedir. Öğrenciler Ukrayna’da ki bu üniversitede lise diplomalarını getirerek kayıt yaptırması mümkündür. Muhasebe ve Denetim ön lisans mezunları da üniversitemizde eğitimlerine devam edebilirler. Eğitim süresi boyunca öğrenciler hem bir dili ana dil seviyesinde öğrenmekte hem de Ukrayna’nın en köklü üniversitelerinden birinde eğitim almaktadırlar. Muhasebe ve Denetim öğrencileri ticaretin kalbinde yer alacaklar ve öğrendikleri bu meslekte başarıdan başarıya koşacaklardır. Rusçayı ana dil seviyesinde konuşabildikleri için de büyük kurumsal firmalarda iş bulabileceklerdir. Muhasebe, iç denetim, dış denetim gibi alanlarda hizmet verebileceklerdir. Yurtdışında eğitim almış olmak diğer adaylara göre çık daha ön plana çıkmaktadır. Muhasebe ve denetim öğrencileri kendi işlerine de sahip olabilirler ve tüm mali işleri en iyi şekilde bildikleri için diğer girişimcilere göre çok daha başarılı olabilirler. Ukrayna’da Muhasebe ve Denetim eğitimi alan öğrenciler uluslararası finans, denetim ve muhasebeyi öğrenmiş; ana dili gibi Rusçaya hakim olmuşlardır. Bu sebeple işverenler tarafından diğer muhasebe mezunlarına göre en ön sırada davet edileceklerdir.

YGS-LYS şartı olmadan Muhasebe ve Denetim eğitimi alabilir; Ukrayna’da ön şart olmadan üniversite okuyabilirsiniz. YÖK tarafından tanınan üniversitemizden mezun olan herkes Türkiye’de denklik alabilir. Ayrıca Muhasebe ve Denetim Ukrayna mezunları mavi diploma yani uluslararası geçerli Europass diploma alırlar. Böylece dileyen öğrenciler Avrupa’nın her yerinde çalışabilirler. Muhasebe ve Denetim eğitimleri için Eurostar Yurtdışı eğitime gelin ve lise diplomanız ile üniversitemize başvurunuzu anında gerçekleştirin. Önlisans mezunları da ayrıca meslek yüksek okulu diplomaları ile lisans tamamlama için bizlere başvuru yapabilirler. 3. Sınıftan başlayarak eğitimlerini 2 yılda bitirebilirler. Sen de hemen gel ve geleceğini garanti altına alacak bir eğitimi Ukrayna’da başlat.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #muhasebe

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!