Hazırlık Fakültesi

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Hazırlık Fakültesi

Eğitimde şeffaflık, yenilikçilik ve mükemmellik gibi değerlere önem veren öğrencilerin ilk tercihi Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Hazırlık Fakültesi oluyor.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Hazırlık Fakültesi

Kiev Milli Taras Scevchenko Üniversitesi’nin Hazırlık Fakültesi’nin internet sayfasını açınız. Hazırlık Fakültesi İşçi Fakültesi’nin Hazırlık Bölümü açıldığında 1920’de kuruldu. Yabancı öğrenciler için olan Hazırlık Fakültesi 1960’ta kuruldu ve 1969’da da Ukraynalı öğrenciler için Hazırlık Bölümü kuruldu. Her iki yapı 1997’de Hazırlık Fakültesi olarak birleştirildi.

Hazırlık Fakültesi, hem Ukraynalı hem de yabancı öğrencileri Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi’ndeki lisans hayatlarına ve ayrıca Ukrayna’daki diğer eğitim kurumlarında alacakları eğitime hazırlayan eğitim ve araştırma merkezidir. 1998’den beri Hazırlık Fakültesi yabancı dil olarak ve ayrıca öğrencilerin uzmanlık alanlarında kullanacakları diller olarak Rusça ve Ukraynaca öğretme konusunda kısıtlı bir zaman ilimi içerisinde yeni teknikler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

15 binden fazla Ukraynalı ve 120’den fazla ülkeden gelen 20 bin yabancı öğrenci üniversitedeki çalışmaları için Hazırlık Fakültesine katılmıştır. Bu fakültede 200 öğretmen ve çalışan bulunmaktadır ve bunların 20’sinin adaylık derecesi vardır.

Kiev Üniversitesi Hazırlık Fakültesi Ukrayna’daki en büyük ve alanında en iyi fakültesidir.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!