Sibernetik Fakültesi

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Sibernetik Fakültesi

Günümüzün vazgeçilmezi olan bilgisayarlar ve robotların üretilmesi yeni cihazların yapımında önemi büyük olan sibernetik bölümünde eğitim için Ukrayna’da yer alıyor.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Sibernetik Fakültesi

Sibernetik eğitimini coğrafyamızda en donanımlı şekilde veren üniversitelerden biri Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Sibernetik Bölümü’dür. Çağımızın vazgeçilmez çalışmalarından biri siber sistemlerin kurulmasıdır. Robotlar ve diğer mekanik ve bilgisayar donanımlı aletlerin yapılması ve kullanılması, çok değil, birkaç sene sonrasında inanılmaz yaygın hatta vazgeçilmez olacaktır. Bu çalışmaların yapılmasını sağlayan eğitim dalı ise siber eğitimi yani sibernetik eğitimidir. Siz de günümüzde son derece gözde olan, ilerleyen yıllarda ise ihtiyaç ve çalışma alanı hayli artacak olan sibernetik alanında eğitim almak istiyorsanız, bu seçkin üniversitede eğitim alabilirsiniz? Bu bir hayal olur diye düşünmeyin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız işbirliği ile Türk öğrencilerimize bunu sağladık.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Sibernetik Bölümü

Bundan yaklaşık olarak iki asır önce kurulan Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi oturmuş eğitim kalitesi, tarihi özellikleri ve son derece seçkin akademik kadrosu ile bölgenin sayılı üniversitelerinden biridir. İki asır içinde binlerce mezun yetiştirmiş, ülkenin gelişmesinde çok önemli katkıları olmuştur. Günümüzde, üniversitenin en beğenilen ve tercih edilen bölümlerinden biri sibernetik bölümüdür.

Sibernetik eğitimini hakkıyla vermesi için bir üniversitenin, elektronik cihazlar ve bilimsel altyapı anlamında mükemmel olması gerekir. Bilgisayar donanımı yerinde, internet sisteminin ise eksiksiz olması lazımdır. İşte, üniversitenin sibernetik bölümü tam da bu özelliklere sahiptir. Peki bu mükemmel eğitim alacağım okula nasıl girebilirim diye düşünmekte iseniz, belirtelim, bu kesinlikle imkansız değil. Hemen şubelerimize gelerek, kayıt ve başvuruları konusunda bilgi alabilirsiniz. Öğrencilerimiz işbirliğimiz ile okula sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Bir sınava girmeden, diplomanızla başvurabilirsiniz. Öte yandan, sibernetik bölümün verdiği eğitim karşılığında, aldığı harç miktarlarının çok derece uygun rakamlar olduğunu da belirtmemiz lazım. Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi bir kamu üniversitesidir. Yani özel statüde değildir ve harç rakamları son derece uygundur. Bu rakamlar Türk öğrenciler için de değişmemektedir. Sibernetik bölümünde eğitim almak isteyen gençlerimiz de yüksek harç rakamları ödemeden, sene iki defada harçlarını ödeyebilirler.

Sibernetik fakültesinde eğitim dört sene sürmektedir. Okulda Rusça eğitim verilmektedir. Bu dili bilmeyenler için hazırlık sınıfı bulunmaktadır. Türk gençlerimiz de hiç zorlanmadan, bu hazırlık sınıfında dili gayet başarılı şekilde öğrenebilirler. Çok önemli bir avantaj olarak, Türk öğrencilerine ayrıca, lisans tamamlama imkanı da okul tarafından verilmektedir. Bu demektir ki, ülkemizde ilgi bir bölümde önlisans eğitimi almış iseniz, bundan sonra, bu seçkin üniversiteye başvurarak bölümde kalan eğitiminize devam edebilirsiniz. Bir önlisans öğrencisi ise, sibernetik gibi gerçekten çok geçerli bir bilim dalının eğitimini alabilirsiniz. Bu inanılmaz ve bulunmaz bir şanstır.

Üniversite kampus anlamında, öğrencileri son derece memnun eden bir ortama sahiptir. Bu ortamda, yurtlar, laboratuvarlar, geniş açık ve kapalı spor salonları, kütüphane, kafe, yemekhane, etütle ve öğrencilerin rahat etmesi için her türlü imkan bulunmaktadır.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #sibernetik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!