Taras Shevchenko Üniversitesi Matematik Fakültesi

En iyi olanaklara sahip kampüsü mezun olduğunuzda dünyaca geçerli diploması ile Taras Shevchenko Üniversitesi Matematik Fakültesinde alacaksınız.

Taras Shevchenko Üniversitesi Matematik Fakültesi

Matematik eğitimi almak isteyen, matematiği seven ve üniversitede bu alanda kendini yetiştirmek isteyen herkes Ukrayna’da lisans eğitimi alabilir. Ukrayna üniversitelerinin kapılarını öğrencilerimize açmaktadır. Alanında uluslararası başarılara sahip birçok bilim insanı mezun eden neredeyse yüzyıllık olan üniversiteler kaliteli eğitimleri ile birçok farklı ülkenin öğrencilerini ağırlamaktadır.

Ukrayna uluslararası akreditasyona sahiptir. Öğrenciler buradan mezun olduklarında Europass mavi diploma alabilmektedirler. Başkent Kiev’de yer alan Kiev Taras Shevchenko üniversitesi bu üniversitelerin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Matematik alanında uzman profesör ve akademisyenlerce yetiştirilen öğrenciler alanlarında en iyiler arasında ki yerlerini almaktadırlar.

Matematik alanında uluslararası bir diploma ile 47 Avrupa ülkesinde çalışmalar yapabilmenize olanak tanıyan Ukrayna sizlerin kariyerinizi daha geniş kitlelere taşımanız açısından bir fırsat niteliği taşımaktadır. Özgüveninizi size geri getirecek, bilime değer veren bir ülkede aldığınız eğitim ile elde edeceğiniz başarılar sayesinde adınızdan söz ettireceksiniz. Hayallerinizde ki kaliteli eğitime bu köklü üniversitemizde kavuşacaksınız. Lise diplomanız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir YGS-LYS şartı aramayan üniversite ön koşul talep etmemektedir. Bu sebeple matematik alanına gönül vermiş kişiler kayıt yaptırabilmektedirler. Eğitim dili Rusçadır. 1 yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra üniversitede lisans eğitimi gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler burada aldıkları eğitim sırasında Avrupa’nın diğer ülkelerine de yatay geçiş yapabilmekte ya da erasmus fırsatlarından yararlanabilmektedirler.

Matematik alanında uzmanlaşmak isteyen çözümsüz problemleri, matematik işlemlerini çözmeye meraklı olan herkes bu alanda rahatlıkla eğitim alabilmektedirler. Mezun olan öğrenciler yüksek lisans ve doktora yaparak üniversitelerde akademisyen olabilmektedirler. Kiev Taras Shevchenko üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler buradan mezun olduktan sonra diplomalarını Türkiye’de denk haline getirebilmektedirler. Siz de kariyer hedefinize ulaşmak ve herhangi bir sınava girmeden yurtdışında sizlere sunulan fırsatlardan yararlanarak uluslararası arenada kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Lise diplomanız ile yılın 12 ayı bize başvurunuzu yapabilir; kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Matematik alanında yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı tarafından gerçekleşen kayıt işlemleri için vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın. Siz de uluslararası alanda diploma sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın. Üstelik ekonomik harç ücretleri ile bütçenizi sarsmayacak bir eğitim alın. Yaşam masrafları açısından da uygun olan Ukrayna’da konaklama, yeme içme masraflarınız 350-400$ aralığında olacaktır. Böylece zorlanmadan ülkede geçiminizi sağlayabileceksiniz. Türkiye’ye uçuş mesafesi olarak yakınlığı, ülkeye pasaportsuz girilebilmesi sebebiyle aileniz ve yakınlarınız sizi sık sık ziyaret edebileceklerdir. Siz de aynı tatillerinizde Türkiye’ye rahat bir şekilde gidip gelebileceksiniz. Oturum işlemlerini başlatmak, Kiev Taras Shevchenko üniversitesinde öğrenci olabilmek için bizi arayın. Kayıt evraklarınızı hazırlayarak üniversitemizin bir parçası da siz olun. Matematik bölümü öğrencileri arasında ki yerinizi bugünden ayırtın. Bilimin keyifli yolculuğuna birlikte çıkalım ve sizi geleceğin matematikçilerinden biri yapacak olan eğitimin temellerini atmanızda yardımcı olalım.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #matematik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!