Ukrayna'da Ulaşım

Ukrayna’da Ulaşım

Öğrenciler lisans, yüksek lisans ve doktora eğitim hayatı boyunca Ukrayna’da ulaşım için farklı taşıtları tercih edebilirler.

İçindekiler

Ukrayna’da Ulaşım

Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır.
Birçok uluslar arası uçuş Ukrayna’yadır. Uluslararası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir. Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur.
Vaktinden önce bir vize almış olduğunuz varsayılarak, Ukrayna’ya tüm resmi toprak sınır geçişleri sınırsızdır. Ukrayna tam anlamıyla merkezi Avrupa’nın göbeğidir. Büyük Ukrayna şehirleri arasında seyahat etmenin en iyi yolu tren ya da uçaktır. Bunlar sık, ucuz ve uygundur. Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur.
Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Eğer trafik polisi bir sürücünün nefesinde alkol bulursa cezaya maruz kalınmaktadır. Sürüş hız limiti meskum mahalde 40 km, şehir dışında 90 km ve otoyolda ise 110 km’dir.
Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslar arası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadaulaşım

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!