Taras Shevchenko Üniversitesi Pedagoji Fakültesi

Yaşam boyu öğrenmeyi amaç haline getiren Taras Shevchenko Üniversitesi Pedagoji Fakültesi pedagoji alanında nitelikli öğrenciler yetiştirmektedir.

Taras Shevchenko Üniversitesi Pedagoji Fakültesi

Ukrayna’nın hem en gelişmiş kenti olan, hem de başkenti olan Kiev, birçok önemli üniversiteye sahiptir. Bunların arasında, Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi ise şüphesiz çok özel bir yere sahiptir. Birçok fakültesi ve bölümü ile üniversite, ülkenin akademik eğitim anlamında atan kalbidir diyebiliriz. 16 fakültesi ve birçok enstitüsü ile başarılı bir eğitim sistemi mevcuttur. Üniversitede son derece önemli isimler, gerek tam, gerekse yarı zamanlı şekilde eğitim vermektedirler. Akademik kadro, üniversite genelinde hem yurtiçinde, hem de yurt dışında isim yapmış ve bilimsel anlamda birçok ödül almış kişilerden oluşmaktadır. Bu da eğitim gören öğrenciler için önemli bir şanstır.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Pedagoji Bölümü

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Pedagoji Bölümü, üniversitenin en tercih edilen bölümlerinden biridir. Pedagoji bölümü, gençlerin yani hem erkek hem de bayanların tercih ettiklerini bir bölümdür. Eğitimin bir alanı olan pedagoji, dünyanın birçok bölgesinde çalışma imkanı sunar. Sizin de gönlünüzde bu alanda yani pedagoji alanında eğitim almak yatıyorsa, kaliteli ve geçerli bir eğitim alacağınız bu fakülteyi ve üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Üniversite Türkiye’den gelen öğrencilere sınavsız olarak kayıt yaptırma ve eğitim alma imkanı sunmaktadır. Bu da çok önemli bir avantajdır.

Bu avantajı kaçırmamak ve en iyi şekilde değerlendirmek için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden yardım alabilirsiniz. Türk gençlerine özel kayıt olanakları, pedagoji bölümü için istenen belgeler, bunların hazırlanması, kayıt süreleri ve kontenjanlar, konaklama gibi birçok konuda size a dan z ye yardımı olacağız.

Pedagoji bölümünde, mükemmel bir eğitim almanız için tüm altyapı oluşturulmuştur. Üniversite zaten asırlıktır, yani gerçekten son derece tarihi bir kurumdur. Hem Avrupa’da, hem de dünya genelinde bilinen, akademik anlamda kendini kanıtlamış bir üniversitedir. Avrupa Üniversiteler Birliğine bağlı, Bologna kriterlerine göre eğitim anlayışı olan bir okuldur. AB ailesinin bir üyesi olarak, mezunlara mavi diplomaları verilir. Bir pedagoji mezunu, pedagog olarak, Europass özelliği olan diplomanızla Avrupa Kıtası’nda birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz.

Pedagoji eğitiminizi tamamlayınca alacağınız eğitimle, ülkemizde de kabul edilen diplomalarınızda kamu alanında ya da özel okullarda, eğitim kurumlarında çalışabilirsiniz. Eğitim süresi dört yıldır. Bundan önce, hem Türk, hem de yurtdışından gelen diğer öğrenciler Rusça dil eğitimi için hazırlık fakültesinde eğitim verilmektedir. Hazırlık fakültesi ve lisans eğitiminizden sonra, isterseniz, Türk öğrenciler de kabul edildiğinden, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi de devam ettirebilirsiniz. Bu da mesleki kariyerinize bir sıfır önde başlamanızı sağlayacaktır.

Hemen bu elit üniversitede, hedeflediğiniz pedagoji eğitimini almak için şubelerimizle iletişime geçiniz. Kayıt sürelerini kaçırmadan, hem pedagoji bölümü hem de diğer fakültelerin girişleri için başvurularını yapınız. Öğrencisi olduğunuz pedagoji bölümünde eğitim alırken, son derece geniş imkanları olan bir kampusta eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın, uluslararası alanda bir pedagoji eğitimi alacaksınız.

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #pedagoji

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!