Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Jeofizik Fakültesi

Jeofizik alanında mesleki beceriler kazanmak amacıyla Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Jeofizik Fakültesinde lisans okumayı tercih edebilirsiniz.

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Jeofizik Fakültesi

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Jeofizik Bölümü, jeofizik eğitimi almak isteyen gençler için mükemmel bir seçim. Üniversite yaklaşık olarak 200 yıllık bir geçmişe sahip. Bugüne kadar eğitim kalitesinde asla ödün vermeyen bu kurum, hem Ukrayna Devleti döneminde, hem de öncesinde SSCB zamanında, birçok devlet ve bilim adamını yetiştirmiş. Dünya çapında, özellikle Avrupa Ülkelerinde takdirle anılan bu üniversite, Bologna kriterlerine uygun şekilde eğitim sistemi uygulamakta. Buna bağlı olarak, Avrupa Birliği üniversitelerinden biri. Üniversiteden mezun olan gençler, Europass mavi diplomaları ile sadece kendi ülkelerinde değil, aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de çalışma şansını yakalamaktalar. 

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Jeofizik Bölümü

    Okulun jeofizik bölümü, kesinlikle en doğru jeofizik eğitimi alacağınız okullardan biridir. Bu bilim dalı, ülkemiz için çok önemlidir. Malum deprem bölgesinde yaşamaktayız. Geniş kariyer olanakları bulabilirsiniz. Ancak, eğitim alacağınız kurumu seçerken dikkatli olmalısınız. Size sunduğumuz Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi, hem ülkemizde, hem de uluslararası alanda geçerli olan diploması ile, donanımlı eğitimi ile sizi memnun edecek. İyi ki üniversiteyi ve jeofizik bölümüzü seçmişim diyeceksiniz.

Jeofizik bölümünde Rusça eğitim verilmektedir. Bu dile hakim olmak için yurtdışından gelen öğrenciler hazırlık fakültesinde eğitime alınmaktadır. Buna Türk öğrenciler de dahildir elbette. Bundan sonra eğitim ise dört sene sürmektedir. Dört senenin sonunda, mavi diplomanızla istediğiniz Avrupa ülkesinde ya da ülkemizde kariyerinize başlayabilirsiniz. Yüksek lisans veya doktora eğitimi almak için de jeofizik bölümü ve üniversite mükemmel bir seçim. Türk öğrencilerine sınavsız kabul imkanı verildiği gibi, aynı zamanda yüksek lisans ve doktora eğitimi imkanı da verilmektedir. Tüm bu kayıt şartları için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden bilgi alınız.

Jeofizik bölümünde eğitim alırken, donanımlı bir yapı çıkacak karşınıza. Laboratuvarlar, kapsamlı çalışma alanları, az kişilik sınıflarda öğrencilerin aktif olarak derslere katılmaları sağlanmaktadır. Akademik kadro da üniversitenin en güvendiği özelliklerden biridir. Jeofizik bölümünde, eğitmenler tarafından yayınlanan kaynakların, bu bölümle ilgili eğitim veren diğer kurumlar tarafından takip edildiğini ve kaynak olarak okutulduğunu belirtelim.

Jeofizik eğitimi almak için daha donanımlı bir fakülte ve daha kaliteli bir üniversite bulamazsınız. Kampuste de çok eğlenceli aynı zamanda kaliteli zaman geçireceksiniz. Öncelikle, eğitim fakültesinde çalışmanız için geniş etüt ve bilgisayar ile internet donanımız olacak. Öte yandan, kampus içinde spor yapma, sanat ve kültür çalışmalarına katılma, kendinizi geliştirme imkanını kazanacaksınız. Hem eğitimsel olarak kendinizi geliştireceksiniz, hem de sosyal olarak birçok yabancı öğrenci ile zaman geçirme şansınız olacak. Kampus içinde yurtlar, kütüphaneler, çalışma ve dinlenme alanları, sanat ve kültür etkinlikleri için salonlar, restoran, kafe, yemekhane ve birçok etkinlik için ortam sizleri bekliyor. Harç miktarları da son derece uygundur ve zorlanmadan eğitim yıllarınızı karşılayabilirsiniz. 

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #jeofizik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!