Taras Shevchenko Üniversitesi Biyoloji Fakültesi

Lisans başvuru koşullarını yerine getirmeniz hiç zor olmayan Taras Shevchenko Üniversitesi Biyoloji Fakültesine sınav olmadan yerleşebilir.

Taras Shevchenko Üniversitesi Biyoloji Fakültesi

  Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’in en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olan Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Türk öğrencileri bekliyor. Sadece başkentin değil, aynı zamanda ülkenin ve coğrafyanın parmakla gösterilen yüksek eğitim kurumlarından biri olduğunu belirtelim. Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi birçok bölüm ile hem Ukraynalı gençlerin, hem de Türk ve diğer ülkelerden gençlerin ilgisini çeken bir kurumdur. Biyoloji bölümü de ilgi çekilen bölümlerden biridir ve öğrencilerimiz de eğitim almaktadır. Biyoloji eğitimi alan bir genç birçok alanda çalışabilir, hem de uluslararası firmalarda veya ortamda. Bu nedenle, biyoloji eğitimi almak ve biyolog olmak geçerli bir meslektir demek yanlış olmaz. 

Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi Biyoloji Bölümü:

   Üniversitenin biyoloji bölümü ile birlikte, tüm bölümleri seçkin bir eğitimle öğrencilere hizmet sunmaktadır. Okulda Rusça eğitim verilmektedir. Biyoloji bölümünde eğitim dört senedir. Bundan sonra, Türk ve diğer yabancı öğrenciler için Rusça hazırlık sınıfında dil eğitimi verilir. Üniversite genel anlamda, biyoloji bölümünde de donanımlı bir akademik kadro bulunmaktadır. Profesör, doçent ve asistan kadrosu öğrencilerle yakından ilgilenilmesi için gayet yeterlidir. Öğrencileri takip edilmektedir ve derslerdeki eksiklikleri birebir şekilde hemen incelenmektedir.

Biyoloji eğitimi deneme yanılma ve araştırmaya dayalıdır. Üniversitede bu durumun bilincinde olup, biyoloji fakültesinde, geniş imkanlara sahip laboratuvarlara, çalışma alanlarına ve etüt odalarına, mükemmel eğitim alınması için gerekli sınıflara sahiptir. Dört senenin sonunda, uluslararası alanda rahatlıkla çalışabilecek, donanımlı bir biyolog haline gelirsiniz. Kiev Taras Shevchenko Üniversitesi, Türk öğrencilere lisans tamamlama imkanı da sağlamaktadır. İki senelik ön lisans eğitiminizden sonra, kalan senelerinizi bu seçkin okulda, hem biyoloji bölümünde, hem de diğer fakültelerde tamamlayabilirsiniz. Üniversiteden mezun olduğunuzda alacağınız diplomanız ülkemizde tanınacaktır. Ayrıca Avrupa Birliği ülkelerinde de onaylanan bir diploma sizleri bekliyor olacaktır. Europass diplomanızla, birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz.

Biyoloji fakültesinin kapsamlı, donanımlı bir binaya ve altyapıya sahip olduğunu belirtmiştik. Genel anlamda, üniversitenin kampusu de gerçekten öğrencilerin rahat etmesi için tasarlanmıştır. Hem geniş bir alana yayılmıştır, hem de öğrencilerin eğitimsel ve yaşamsal ihtiyaçlarını karşılama noktasında tüm özellikler bulunmaktadır. Kampus alanında, kütüphane, restoran, yemekhane, etüt salonları, spor salonları, gezinti ve etkinlik alanları, sanat alanları, internet donanımlı, bilgisayarlı çalışma odaları, yurtlar ve birçok farklı tesis bulunmaktadır.

Kiev Talas Shevchenko Üniversitesi Biyoloji Bölümü ve diğer bölümlerinde eğitim almak için yapmanız gereken, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlere ulaşmaktır Üniversitenin Türk öğrencilerimizi sınavsız olarak kabulleri noktasında işbirliğimiz bulunmaktadır. Bu işbirliğimiz ile birçok öğrencimizin seçkin üniversitede eğitim almalarını sağladık. Bundan sonra da devam edeceğiz. Hemen şubelerimize gelerek, seçkin üniversitede eğitim alma imkanlarını, güncel bilgilerle bizden öğrenebilirsiniz. İnternet sitemiz ve çağrı merkezimiz de bilgi almanız için hazır ve sizi bekliyor. 

#kievtarasshevchenkoüniversitesi #kievtarasşevçenkoüniversitesi #kievtıp #kievdetıp #ukraynadatıp #yurtdışındatıpeğitimi #kievtıpfakültesi #kiev #kievüniversiteleri #kievdeüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #biyolojibölümü

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!